BLOG YAZILARI

metehan-ambalaj-bez-canta (1)

Çevre Dostu

Geri dönüşüme uygun olarak üretilen doğa dostu olan Ham bez çantalar %100 pamuktan üretilmektedir.Doğaya duyarlı bir yaşam tarzını benimsemek gelecek kuşaklara yaşanılabilir bir dünya bırakmak görevimizdir.

metehan-ambalaj-bez-canta (2)

Doğal Malzemeler

Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.Sıkı dokuması ve pamuksu yapısı sayesinde yıkandığında solma veya çıkma olmaz.

metehan-ambalaj-bez-canta (3)

Sağlıklı

Ham bez hiçbir şekilde kanserojen madde içermez. Çevre dostudur. Antibakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen, dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Ham bez insanlığa en uyumlu malzemedir.

metehan-ambalaj-bez-canta (4)

Dayanıklı

Kilolarca ağırlığı rahatlıkla taşıyabilen bez çantalar oldukça dayanıklı ve kalitelidir. Sağlam yapısı ile geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar alışverişlerde ve daha bir çok alanda hayatımızı kolaylaştırır.

metehan-ambalaj-bez-canta (5)

Geri Dönüşüm

Doğa dostuysanız tercihiniz geri dönüşümlü %100 doğal Bez Çanta olmalıdır.Doğal kaynakların sonsuz olmadığını dikkatli kullanılması gerektiğini unutmamalı geri dönüşüme hem bireysel hem kurumsal firma olarak destek vermeliyiz.

metehan-ambalaj-bez-canta (6)

Uzun Ömürlü

25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzum ömürlü olması sayesinde günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür.