YENİ TREND BEZ ÇANTA

Baskılı ham bez çanta

YENİ TREND BEZ ÇANTA

Artık günlük hayatımızda kullandığımız deri, güderi, rugan çantaların yerini çeşitli bez çantalar alıyor.En çok tercih edilen malzeme işlenmemiş ham bez ,koton,koton keten karışımı ,kanvas,branda,kaput bezi gibi başka kumaşlarda çanta yapımında kullanılmaktadır.

Ham bez çantaların en önemli özelliği hafif olmaları ,yazın terletmeden ,ağırlık yapmadan kullanılmalarıdır. Ham bez çantaların bazıları yıkanabiliyor bazıları nemli bezle silinerek kolayca temizlenebiliyor. Bez çanta tercih edilmesinin  bir başka nedeni sokakta olduğu kadar plajda ve tatilde kısaca aklınıza gelen her yerde kolaylıkla kullanılabilmeleridir. Değişik renklerde değişik ebatlarda tercihe göre yan ve çapraz askılardan oluşan modelleride bulunuyor. Uzun yıllar kullanılabilen yıkandığında deforme olmayan bu bez çantalar bir çok ünlü firmanın tercih ettiği  promosyon alanında kullandığı reklam materyalidir.

Plastik poşet ve torba yerine daha kullanışlı ve ekonomik olan bez çanta aynı zama da doğa dostu ve geri dönüşüme uygun malzemelerden üretilmekte ve sağlığınız için zararlı herhangi bir kimyasal içermemektedir.

img