BEZ ÇANTA KULLANMANIN FAYDALARI

bez-çanta

BEZ ÇANTA KULLANMANIN FAYDALARI

 Naylon poşet kullanarak doğaya, çevreye verdiğiniz zararlara son vermek ister misiniz ? O halde sizi geri dönüşümlü, doğa dostu bez çanta kullanmaya davet ediyoruz. Aylarca hatta yıllarca aynı çantayı kullanmak ve çantanızın çevre dostu olmasını isterseniz siz de bez çanta kullanıcıların arasına katılabilirsiniz. Hijyeni, esnekliği, kalitesi, taşıma kapasitesi ve yumşak dokusu ile bez çantalar artık elinizin altında .

 Naylon bir poşetle en fazla kaç kilo ürün yada eşya taşıyabilirsiniz ? Oysaki bez çanta ile rahatlıkla 10- 15  kilo eşya taşıyabilirisiniz.Güvenli bir şekilde kopma ve yırtılma riski olmadan alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 Naylon poşet ve kağıt çantalar size bez çantalardaki  tasarım, baskı, ebat, renkli aksesuarlar gibi zengin bir yelpaze seçeneği sunmaz.Oysa ki bez çantalar istediğiniz ölçüde, istediğiniz şekilde yapılabilir. Küçüçük katlanarak çantanızda yer bile tutmayan bez çanta modelleri alışveriş sırasında kocaman olarak hayat kurtarıcı olabilir. Baskılarla renklendirilen bez çantalar çeşitli aksesuarlarla da daha çekişi bir şekle dönüştürülebilir. Firma logosu, renkli görsel, renkli kulplarla yapılabilen bez çantalar şu dönemin en havalı reklam malzemesidir. Örneğin naylon bir çantayı boynunuza asmanız imkansızken bunu bez çantada rahatlıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz uzunlukta ve kalınlıkta yapılan kulplarla ister postacı tarzı ister omuz askılı ister kısa tutma saplı olarak kullanabilir yükünüzü hafifletebilirsiniz. Bez çantalar kumaş çeşitliliği bakımından da oldukça zengindir. Kanvas, gabardin, rips gibi değişik dokumalara sahip olan bez çantalar kalınlıkları ile size ihtiyacınız konusunda yardımcı olur .

  Bizde imalatını yaptığımız doğa dostu, geri dönüşümlü bez çantalarımız ile size geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bez çanta, tela çanta, laminasyonlu çanta, ipli sırt çantası, ham bez kese, ayakkabı torbası, imperteks çanta üretimini yaptığımız çanta çeşitleridir. Hizmette sınır tanımayan Metehan bez çanta ihtiyacınız olduğu her an yanınızdadır. 

 

img
img