BEZ ÇANTA ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

mode-1486574_960_720

BEZ ÇANTA ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

   Bez çanta alırken nelere dikkat etmemiz gerekir, nereden almalıyız,nasıl bir çanta tercih etmeliyiz ,kaliteli bir üretici firmaya nasıl ulaşabilir ?

  Sizlerde fark etmişsinizdir son zamanlarla gençlerin ,yaşlıların ,her kesimden insanın omuzunda ,kolunda çantasının içerisinde mutlaka bir bez çanta var. Poşet yasağının başlaması ile bez çantaya olan ihtiyaç artmıştır ve dolayısı ile sektörde böyle bir alan açılmıştır. İnsanlara  alışverişe ,markete, pazara  her çıktıklarında  poşete para vermek yerine kaliteli bir bez çanta alıp bunu çantasında taşımak daha mantıklı gelmeye başlamıştır . Dolayısı ile artan bu talep karşısında piyasada çok fazla satış firması oluşmuştur. Bu işi bilinçli yaparak sektörü ayağa kaldıran firmalara karşı bu sektörün kalitesini düşüren merdiven altı üreticilerde türemiştir. Artan firma sayısından dolayı çanta ürettirmek isteyen firmalarında tercih yapması zorlaşmıştır. Belki yaptıracağı çanta için günlerce araştırma yapması gerekmektedir. Rekabetin büyüdüğü bu piyasada sizlerde çanta ihtiyacınızı karşılamak için kaliteden ödün vermeyen ,güven veren  firmaları tercih ediniz.Sizde hak verirsiniz ki kaliteli üretimin, yatırım ve işletme maliyeti özellikle hammadde ve işçilik giderleri en kaba haliyle kendinden biraz daha kalitesiz olan üründen daha fazladır. Zaten ürünün kalitesinin belirlenmesindeki temel unsur kaliteli malzeme ve kaliteli işciliktir.  Kaliteli olan ürün her zaman pahalıdır ama her zaman pahalı olan kaliteli değildir.

  Nasıl bir çanta tercih etmeliyiz konusuna gelince bez çantalar laminasyonlu ,laminasyonsuz ,tela, ham bez, jüt olmak üzere bir çok çeşite ayrılır. Önemli olan ihtiyacınız olan çantayı bütçenize en uygun bir şekilde bulabilmektir. Bizde sektörde yerini almış kalitesinden ödün vermeyen imalatçı bir firma olarak istediğiniz ölçülerde ,istediğiniz modelde her türlü bez çanta üretimi yapmaktayız .Bez çanta konusunda sizlere yardımcı olarak ihtiyaçlarınızı gidermekteyiz.

 

img
img