BEZ ÇANTA - SAFARİ PARK

bez-canta-safari (1)-min
bez-canta-safari3
bez-canta-safari2

Bez Çanta - Safari ParkGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı 100 gr tela nonwoven 
  • Bez çanta eni 45 cm yüksekliği 38 cm 
  • Bez çanta körüğü 14 cm 
  • Bez çanta biyeli ve dikişli 
  • Bez çanta biye ve sapları siyah 
  • Bez çanta baskısı CMYK Ofset 
  • Üretim adeti minimum 500 adettir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 BEZ ÇANTA

Çevre dostu  bez çantaların ham maddesi pamuktur ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Çevre  dostu ürünleri kullanmak, sadece doğayı  korumak değil bireysel sağlığımız açısından da çok önemlidir. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermemektedir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek çevre kirliliğini de önemli bir oranda azalmıştır. 
Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dijitall baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüm kazanır. 
Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir ve Metehan Bez Çanta kalitesi ile reklamınız her yere ulaşır.
       Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, pomosyon çanta, promosyon bez çanta, ipli  sırt çantası, laminasyonlu çanta, baskılı bez çanta, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi toptan bez çanta satışı ve geniş ürün yelpazemizle  hizmetinizdeyiz.

Bez çanta sipariş detay ve fiyatları için  lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın:  0(212) 508 44 32 

 

img
img