BEZ ÇANTA - KAF DAYI

bez-canta-kaf-dayi
bez-canta-kaf-dayi-3
bez-canta-kaf-dayi-2

Bez Çanta - Kaf DayıGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı 100 Beyaz Tela
  • Bez çanta 1.Boy : En 22 cm Yükseklik 15 cm Körük 16 cm  
  • Bez çanta 2.Boy : En 28 cm Yükseklik 20 cm Körük 20 cm  
  • Bez çanta 3.Boy : En 30 cm Yükseklik 25 cm Körük 28 cm
  • Bez çanta 4.Boy : En 35 cm Yükseklik 25 cm Körük 26 cm 
  • Bez çanta sapı kısa el tutma ve gök mavi
  • Bez çanta üretim adeti minimum 500 adettir

BEZ ÇANTA

   Doğa dostu ve geri dönüşüme uygun olarak üretilen bez çanta  ham maddesi pamuktur. Kİmyasal içerikler kullanılmadan üretilen bez çanta sağlığınız için risk teşkil etmez.

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çanta, promosyon çanta sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde imalatı  yapılan bez çanta farklı  baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskılı bez çanta üzerine  baskı teknikleri olarak; emprime baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çanta üzerine  renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. Ülkemizde naylon alışveriş poşet ve torbalarının ücretli olması hem doğayı korumaya yönelik bir adım hem de geri dönüşümü mümkün bez alışveriş çantası kullanımın oranını da büyük ölçüde arttırmıştır. Bez alışveriş çantası aynı zamanda katlanabilir bez çanta olduğundan rahatlıkla her yerde taşıyabilirsiniz.

  Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. 

  Doğa dostu bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, baskılı bez çanta, baskısız bez çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , kanvas çanta, gabardin, bez kese, büzgülü sırt çantası, plaj çantası, bez ayakkabı torbası, elbise kılıfı ve toptan bez çanta  gibi uygun fiyat ve kaliteli modelleri ve geniş ürün yelpazemizle İstanbul bez çanta üretim atölyemiz ilke Türkiye'nin her yerine markanızın daha görünür olması için hizmetinizdeyiz.

Bez çanta fiyatları ve siparişleriniz  için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img
img