ULTRASONİK YAPIŞTIRMA BEZ ÇANTA - ANTEPSAN

bez-canta-ultrasonik-yapistirma-2

Ultrasonik Yapıştırma Bez Çanta - AntepsanGeri Dön

  • Tela çanta dikiminde kullanılan kumaşı  nonwoven kumaştır.
  • Tela çanta eni 32 cm yüksekliği 35 cm 
  • Tela çanta körüğü alt ve yanlar 22 cm
  • Tela çanta kulp uzunluğu kısa el tutmalı 
  • Tela çanta ultrasonik yapıştırma tekniği ile 3D olarak üretilir.
  • Tela çanta baskısı çift taraf ve körük ofset baskılı yapılabilir. 
  • Tela çanta üretim adeti minimum 2000 adettir.                   

ULTRASONİK YAPIŞTIRMA BEZ ÇANTA 

Tamamen doğa dostu  ve geri dönüşüme uygun olan nonwoven çanta - tela çanta - yüzde  yüz doğal olan tela kumaştan üretilir ve bir yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen tela bez çanta , dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Nonwoven insan sağlığını tehdit eden hiçbir kimyasal içermez. Yıkanabilir kumaştan imal edilen tela bez çanta uzun süre kullanım için uygundur.

Tela çanta imalatımız tamamen  müşteri talebine göre istenilen kumaş renginde, ölçüsünde, değişik modellerde yapılmaktadır. Üretilen tela çanta  üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilir. Günlük hayatınızın birçok alanında, fuar çantası, açılış çantası, seminer çantası olarak  kullanabileceğiniz tela bez çantalar promosyon çanta kullanımı içinde tercih edilmekte ve bez çantalar  arasında en uygun maliyete sahip olandır. Uzun ömürlü olması sayesin de nonwoven tela bez çanta cazip bir reklam materyali olarak firmaların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Boyanabilir bez çanta özelliğiyle baskısız tela çanta tercihlerinde uygun boya kalemleri ile dilediğiniz tasarımları çizebilir ve  bez çanta boyama işlemini kendiniz  kolaylıkla yapılabilirsiniz.

Ultrasonik yapıştırma  bez çanta  ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.

Tela bez çanta modelleri, tela çanta fiyatları detay ve siparişleriniz  için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img