BEZ ÇANTA - TİTAN OTEL

bez-canta-titan-otel-1
bez-canta-titan-otel-3
bez-canta-titan-otel-2

Bez Çanta - Titan OtelGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı 100 gr Tela Non woven 
  • Bez çanta eni 45  cm yüksekliği 39 cm 
  • Bez çanta körüğü 10 cm 
  • Bez çanta biye ve sapları beyaz tela 
  • Bez çanta biyeli ve dikişli 
  • Bez çanta baskısı CMKY Ofset 
  • Bez çanta üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

BEZ ÇANTA

   Bez çanta imalatında kullanmış olduğumuz kumaşların hammaddesi pamuktur ve doğaya tamamen dost ayrıca  geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmanın önkoşuludur. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediğinden gönül rahatlığı ile bez çanta kullanabilirsiniz. .
Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. 
Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon çanta sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskılı bez çanta ve baskısız bez çanta  seçenekleri ile sunulmakta baskılı bez çanta ile çantanız daha da hareketli bir hale getirilebilmektedir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. 
Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çanta; konferans çantası, seminer çantası, açılış çantası, panel çantası ve fuar çantası olarak kullanılmakta olup  en gözde reklam materyalidir. Kaliteli ham tela bez çanta; poşet çantalara göre daha fazla ağırlık taşıma kapasitesi ile bez çanta aynı zamanda alışveriş çantası olarak da yaygın olarak kullanılmaktadır.
   Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, bez ayakkabı torbası, bez alışveriş çantası ve bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

 

Bez çanta modelleri , bez çanta fiyatları detay ve siparişleriniz  için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img