BEZ ÇANTA - SABİNA

bez-canta-sabine-keicher-1
bez-canta-sabine-keicher-2

Bez Çanta - SabinaGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı 100 gr  tela nonwoven kumaştır.
  • Bez çanta eni 32cm yüksekliği 25 cm dir.
  • Bez çanta sapı kısa el tutmalıdır. 
  • Bez çanta körüğü alt ve yanlar 20cm dir.
  • Bez çanta biyeleri ve sapları siyah (Tercihe ve baskıya göre farklı renk olabilir)
  • Bez çanta baskısı  çift taraf  ofset baskı yapılnaktadır.
  • Bez çanta üretim adeti minimum 500 adettir.  

BEZ ÇANTA

    Ham maddesi pamuk olan ve  geri dönüşüme uygun olarak üretmiş olduğumuz bez çantalar  doğaya tamamen dosttur. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek hiç şüphesiz insanoğlunun gelecek nesillere bırakacağı en büyük mirastır . Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması hem insan sağlığı hemde çevre sağlığı açısından çok önemlidir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. Halihazırda ülkemizde alışverişlerde kullanılan naylon poşetler ücretli hale gelmiş ve bez alışveriş çantası kullanımı giderek artmaya başlamıştır.

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çanta, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çanta baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskılı bez çanta imalatında emprime baskılı çanta, ofset baskı çanta, digital baskılı çanta, serigraf baskı teknikleri kullanılarak bez çanta reklamınız daha görünür hale getirmektedir.  Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çanta üzerine renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı bez çanta üzerinde daha dikkat çekici bir görünüme büründürebilirsiniz. 
Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çanta konferans çantası, seminer çantası, açılış çantası, panel çantası ve fuar çantası olarak aklınıza gelebilecek her yerde ve alanda kullanımı ile en gözde reklam materyalidir. 

 Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta ,ham bez çanta, tela çanta, plaj çantası, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, bez alışveriş çantası, bez ayakkabı torbası ve bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. 

Metehan Bez Çanta kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sadece yurtiçinde değil dünyanın pek çok ülkesine de bez çanta üretim ve ithalatında öncü bir markadır.

Diğer Bez Çanta çeşitlerimiz; 

Bez kese  İpli sırt çantası  ipli sırt çantası

Tela Çanta

Ultrasonik Yapıştırma Çanta

Lamineli Bez Çanta

Jüt Çanta

Plaj Çantası

Sırt Çantası

Bez Kese

Elbise KIlıfı

Bez Ayakkabı Torbası

Bez çanta  fiyatları ve bez çanta modelleri detay ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img