TELA ÇANTA - MODE PARK

bez çanta zebra model
zebra bez çanta
bez çanta zebra

Tela Çanta - Mode Park Geri Dön

  • Tela çanta kumaşı 120 gr Tela nonwoven kumaş ile imal edilmektedir.
  • Tela çanta eni 39  cm yüksekliği 44 cm dir.
  • Tela bez çanta körüğü 15 cm dir.
  • Tela bez çanta biye ve saplarında siyah tela kullanılmaktadır. 
  • Tela bez çanta biyeli ve dikişlidir.
  • Nonwoven tela çanta baskısı  ofset baskı olarak yapılmaktadır. 
  • Her türlü farklı renk dizayn ve adet üretimleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

TELA ÇANTA

İmalatını yapmış olduğumuz bez çanta çeşitleri çevre dostu ve geri dönüştürülebilir kumaşlar kullanılarak dikilmektedir. Tela bez çanta dikimi için nonwoven kumaş kullanılmaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz diğer bez çanta çeşitlerinin dikiminde hammadde olarak doğaya tamamen dost olan  pamuk  kullanılmaktadır. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çanta insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için bez çanta ve tela çanta kullanımının yaygınlaşması önemlidir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek insan hayatının da kaliteleşmesinde büyük rol oynar.

Günümüzde doğal kaynakların hızla tükenmeye devam ettiğini düşündüğümüzde plastik poşetler yerine bez çanta kullanmak insanlık  ve çevre için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Bez torba ve çanta kullanımı bugün dünya üzerinde birçok ülkede yasaklanmış ve bu  sayede çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. Halihazırda ülkemizde alışverişlerde kullanılan naylon poşetler ücretli hale gelmiş ve bez alışveriş çantası kullanımı giderek artmaya başlamıştır.

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çanta , promosyon sektörünün de vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Değişik modellerde, ebat ve renklerde üretimi yapılan bir bez çanta farklı baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. İstanbul toptan bez çanta imalat atölyemizde baskılı bez çanta imalatında emprime baskı bez çanta, ofset baskı bez çanta, digital baskı bez çanta, serigraf baskı çanta  teknikleri kullanmaktayız ve bu şekilde kullanılan baskılar ile  bez çanta reklamınız daha görünür hale getirilmektedir.  Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çanta üzerine  renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı bez çanta üzerinde daha dikkat çekici bir görünüme büründürebilirsiniz. 
Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çanta , promosyon çanta ve reklam maksatlı konferans çantası, seminer çantası, panel çantası ve fuar çantası olarak üzerinde firmanızın logosu ile  en gözde reklam materyali olarak bez çanta olan  her yerde en iyi reklam materyalinden biri olarak yerini almaktadır. 
 

Doğa dostu bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta ,ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle istanbul merkezimiz olmak üzere Türkiye'nin heryerine gönderim yapıyoruz.

Metehan Bez Çanta kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sadece yurtiçinde değil dünyanın pek çok ülkesine de bez çanta üretim ve ithalatında öncü bir markadır.

Bez çanta ' da kalitenin doğru adresi Metehan Bez Çanta 

Diğer Bez Çanta çeşitlerimiz; 

jut çanta   ipli sırt çantası   plaj çantası

Tela Çanta

Ultrasonik Yapıştırma Çanta

Lamineli Bez Çanta

Jüt Çanta

Plaj Çantası

Sırt Çantası

Bez Kese

Elbise Kılıfı

Bez Ayakkabı Torbası

Bez çanta fiyatları ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşın.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img