TELA ÇANTA - LABO

bez-canta-labo-1
bez-canta-labo-3
bez-canta-labo-2

Tela Çanta - LaboGeri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100 gr tela non woven kumaş
  • Tela çanta eni 27 cm yüksekliği 35 cm 
  • Tela çantasapı uzun omuz askılı 
  • Tela çanta körüğü alt ve yanlar 8 cm
  • Tela çanta körüğü ve biyeleri tela 
  • Tela çanta baskısı çift taraf ffset baskı 
  • Tela çanta dikim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.                      

      TELA ÇANTA

Non Woven tela bez çanta tamamen doğa dostudur.% 100 doğal olan tela bez çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra nefes alabilen, su geçirmeyen, dayanıklı yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir.

Non woven kumaş ile dikimi yapılmış olan bez çantalar tamemen biyobozunur kumaş ile üretilmektedir.

Tela bez çantalar, müşteri talebine göre istenilen kumaş renginde, ölçüsünde, değişik modellerde üretilebilir. Üretilen çantalar üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı, transfer baskı yapılabilir. Günlük hayatınızın birçok alanında, fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde, panellerde kullanabileceğiniz tela bez çantalar promosyon çantalar arasında en uygun maliyete sahip olandır. Uzun ömürlü olması sayesin de Non woven tela bez çantalar cazip bir reklam materyalidir. 

Tela bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, sırt çantası, laminasyonlu çanta , elbise kılıf ve gamboç, bez ayakkabı torbası ve  ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Tela çanta fiyatları ve sipariş detaylar için lütfen bize ulaşınız. Hemen Arayın : 0(212) 508 44 32

 

img