TELA ÇANTA - EMSEY HOSPİTAL

bez-canta-1
bez-canta-2
bez-canta-3

Tela Çanta - Emsey HospitalGeri Dön

  • Tela bez çanta kumaşı 100gr. tela nonwoven kumaş
  • Tela çanta en 35 cm Yükseklik 38 cm Körük 7 cm   
  • Tela çanta sapı kısa el tutma ve gök mavi
  • Tela çanta üretim adeti minimum 500 adettir

TELA ÇANTA

   Doğa dostu ve geri dönüşüme uygun olarak üretilen bez çanta  ham maddesi pamuktur. Kİmyasal içerikler kullanılmadan üretilen bez çanta sağlığınız için risk teşkil etmez.

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskılı bez çanta üzerine  baskı teknikleri olarak; emprime baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. Ülkemizde naylon alışveriş poşet ve torbalarının ücretli olması hem doğayı korumaya yönelik bir adım hem de geri dönüşümü mümkün bez alışveriş çantası kullanımın oranını da büyük ölçüde arttırmıştır. Alışveriş çantası aynı zamanda katlanabilir bez çanta olduğundan gittiğiniz her yere yanınızda  rahatlıkla  taşıyabilirsiniz.

Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çanta  konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin en gözde reklam materyalidir. Fuar çantası olarak da yaygın olarak kullanılmakta ve fuarlarda en önemli reklam metaryellerinizden biri olarak yer almaktadır. Promosyon ürünü olarak promosyon bez çantası yine çantanın olduğu her mekanda reklamınızı en önde tutacak.
   Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, baskılı bez çanta, baskısız bez çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , kanvas çanta, gabardin, bez kese, büzgülü sırt çantası, plaj çantası, bez ayakkabı torbası ve toptan bez çanta  gibi uygun fiyat ve kaliteli modelleri ve geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Bez çanta fiyatları ve siparişleriniz  için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img