BEZ ÇANTA - BASKISIZ HAM

bezcanta1
baskisiz-bez-canta22
bezcanta1

Bez Çanta - Baskısız HamGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı 140 gram 
  • Bez çanta  %100 Pamuktur
  • Bez çanta  eni 35 cm yüksekliği 40 cm 
  • Bez çanta kulp uzunluğu  70 cm
  • Baskısız bez çanta istediğiniz ölçü ve baskı seçenekleri ile imal edilmektedir.                                                                                                                                                                                                                                         

BEZ ÇANTA

Doğa dostu olan  ham bez çanta  %100 organik ve pamuktur.  140  Gr., 200 Gr., 220 Gr.,  300 Gr., 320 Gr., ham bez kumaştan üretilen bez çantalar  geri dönüşümü olan ve doğaya zarar vermeyen kumaştır. Bez çanta kumaş özellikleri rips, gabardin, Amerikan kanvastır. Bez çantanın istenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretimi yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çanta üzerine  emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.   
25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 

İmalatını yaptığımız doğa dostu olan bez çanta çeşitlerimizin  ham maddesi pamuktur ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek hayatımızın kaliteleşmesinde ve gelecek nesillere daha iyi yaşanabilir bir dünya bırakmak açısından  büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir. Plastik katkılı malzemeleri kullanmak insan sağlığını ne kadar tehdit ediyorsa aynı şeklide plastik içerikli bez çanta kullanımı da bizlerin sağlığını etkilemkte ve knaser başta olmak üzere bir çok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Nasıl ki sağlımız için günlük yaşamımızda plastik içerikli malzemelerden uzak durmaya çalışıyorsak içeriğinde herhangi bir kimyasal katkı maddesi olmayan doğal pamuk bez çanta kullanımına da dikkat etmemiz gerekir. 

Sıkı dokuması ve pamuksu yapısı ile üretimi gerçekleştirilen bez çantaların ebatları, müşterinin tercihine göre belirlenebilmektedir. Bu konuda standart ölçülerde üretim yapılabildiği gibi, müşteri istekleri de dikkate alınmakta ve istenilen ölçülerde bez çanta dikimi yapılabilmektedir.

Baskısız bez çanta boyama ve bez çanta punch nakış için uygun bir hobi promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır.

Ham bez çanta detay ve siparişi  için lütfen bize ulaşınız: 0(530) 969 88 44 

 

 

img