BEZ ÇANTA

bez çanta ham
baskısız bez çanta
bez çanta ham

Bez Çanta Geri Dön

  • Ham bez çanta kumaşı 140 gram 
  • Ham bez çanta  %100 Pamuktur
  • Ham bez çanta  eni 35 cm yüksekliği 40 cm 
  • Ham bez çanta kulpu uzun 70 cm
  • Ham bez çanta baskısız                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

       BEZ ÇANTA

  Doğa dostu olan  ham bez çanta  %100 organik ve pamuktur.  140  Gr., 200 Gr., 220 Gr.,  300 Gr., 320 Gr., ham bez kumaştan üretilen bez çantalar  geri dönüşümü olan ve doğaya zarar vermeyen kumaştır. Bez çanta kumaş özellikleri rips, gabardin, Amerikan kanvastır. Bez çantanın istenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretimi yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çanta üzerine  emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.   
25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 
  Ham bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, baskılı bez çanta, baskısız bez çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , kanvas çanta, gabardin, bez kese, büzgülü sırt çantası, plaj çantası, bez ayakkabı torbası ve toptan bez çanta  gibi uygun fiyat ve kaliteli modelleri ve geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Ham bez çanta detay ve siparişi  için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32 

img