TELA ÇANTA - BASKISIZ

baskisiz-bez-canta-1
baskisiz-bez-canta-3
baskisiz-bez-canta-2

Tela Çanta - Baskısız Geri Dön

  • Tela bez çanta kumaşı 100 gr tela nonwoven kumaş 
  • Tela çanta eni 45  cm yüksekliği 45 cm dir. 
  • Tela çanta körüğü 10 cm dir.
  • Tela çanta biye ve sapları beyaz dikilmiştir. 
  • Tela çanta biyeli ve dikişlidir.
  • Tela çanta üzerine CMKY baskısı kullanılmıştır. 
  • Tela çanta dikimi  minimum 500 adetten başlamaktadır.

TELA ÇANTA

İstanbul'da bulunan üretim atölyemizde siz değerli müşterilerimizin beğeni ve talepleri doğrultusunda üretimini yaptığımız bez çantaların ham maddesi pamuktur ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu bez çanta ürünleri kullanmak, geri dönüşüme önem vermek gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak ve insan hayatının da kaliteleşmesinde büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çanta insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çanta kullanım alışkanlığı kazanmak insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı bir çok ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. Halihazırda ülkemizde alışverişlerde kullanılan naylon poşetler ücretli hale gelmiş ve bez alışveriş çantası kullanımı giderek artmaya başlamıştır.

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar dilerseniz baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı bez çanta üzerinde daha dikkat çekici bir görünüme büründürebilirsiniz.

Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çanta konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. Şirketlerin promosyon ürün olarak da kullanımlarına ve reklamlarını bez çanta olan her yerde yapmalalarını olanaklı kılar.

Doğa dostu bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta ,ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Metehan Bez Çanta kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sadece yurtiçinde değil dünyanın pek çok ülkesine de bez çanta üretim ve ithalatında öncü bir markadır.

Diğer Bez Çanta çeşitlerimiz;

   bez çanta   tela çanta   promosyan bez çanta

Bez Çanta

Tela Çanta

Ultrasonik Yapıştırma Çanta

Lamineli Bez Çanta

Jüt Çanta

Plaj Çantası

Sırt Çantası

Bez Kese

Elbise Kılıfı

Bez Ayakkabı Torbası

Bez çanta fiyatları ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img