BEZ ÇANTA - DENİZ KIZI

bez çanta çizgili
bez çanta kırmızı beyaz
bez çanta beyaz kırmızı

Bez Çanta - Deniz Kızı Geri Dön

  • Bez çanta kumaşı likralı süprem
  • Bez çanta eni 35  cm yüksekliği 40 cm 
  • Bez çanta körüksüz
  • Bez çanta sapları kendi kumaşından
  • Bez çanta çift yüzeyli 
  • Bez çanta baskı ön arka emprime baskılı
  • Bez çanta dikimi ve üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

BEZ ÇANTA

İmalatını kendimiz yaptığımız tamamen yerli üretim bez çanta çeşitlerimiz doğaya tamamen dost olan ham maddesi pamuk ve geri dönüşüme uygun kumşalardan dikilmektedir. Çevre dostu çanta ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek insan hayatının da kaliteleşmesinde büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. 
Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. 
Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir.

Doğa dostu bez çanta üzerine basılacak reklamınız ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, elbise kılıfı ve gamboç, bez ayakkabı torbası,  ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Diğer tüm bez çanta çeşitlerimiz ve bez çanta fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen bizi arayın. Bez çanta fiyatları çanta ölçüleri ve baskı seçenkelerine göre farklılık göstermektedir.

Hemen Arayın: 0(212) 610 59 93

 

img