BEZ ÇANTA - COCA COLA

ham-bez-canta-baskili-1
ham-bez-canta-baskili-3
ham-bez-canta-baskili-2

Bez Çanta - Coca Cola Geri Dön

  • Bez çanta kumaşı ham bez 
  • Bez çanta %100 Pamuk 
  • Bez çanta eni 35 cm yüksekliği 40 cm 
  • Bez çanta sapları omuz askılı 
  • Bez çanta baskı tek taraf transfer baskılı (çift tarafda yapılabilmektedir.)
  • Bez çanta üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.                         

BEZ ÇANTA

İmalatıçısı olduğumuz ve tamamen yerli üretim olan bez çanta çeşitlerimizde kullandığımız kumaşlar  %100 organik ve pamuktur. Doğa dostu ve geri dönüşüme uygun olan bez çanta dikimi için kullandığımız kumaşlar 140 gr,200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr dır.

Bez çanta dikimi için kullanılan kumaşlar ; Rips, Gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır.  Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çantaya emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Reklamınız yapmak ve bunu kalıcı olmasını mı istiyorsonuz ? İşte aradığınız en iyi ve kaliteli reklam materyali; bez çanta . Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  

25 ve 30 derecede tersten yıkanabilen  ve ütülenebilen bez çanta çeşitleri  doğa dostu ve geri dönüşümlüdür. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür.

Ham bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle Adana'dan Sinop' a İzmir'den Iğdır' a kadar hayalinizdeki tasarım ve markanız bez çanta ile size çok yakın.  

Bez çanta fiyatları ve bez çanta çeşitleri hakkında  detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın. Markanızı Metehan Bez Çanta ile beraber yaşatalım.

Hemen Arayın:  0(212) 508 44 32

 

 

img