BEZ ÇANTA - THE CORE

bez-canta

Bez Çanta - The CoreGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı 200 gr beyaz kanvas
  • Bez çanta eni 35  cm yüksekliği 40 cm 
  • Bez çanta altan 7 cm körüklü 
  • Bez çanta sapları uzun omuz askılı
  • Bez çanta önden cepli
  • Bez çanta baskısı tek taraf tek renk Emprime baskılı
  • Bez çanta dikimi ve üretim adeti minimum 100 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

BEZ ÇANTA

İmalatını yaptığımız doğa dostu olan bez çanta çeşitlerimizin  ham maddesi pamuktur ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu bez çanta ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek hayatımızın kaliteleşmesinde ve gelecek nesillere daha iyi yaşanabilir bir dünya bırakmak açısından  büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir. Plastik katkılı malzemeleri kullanmak insan sağlığını ne kadar tehdit ediyorsa aynı şeklide plastik içerikli bez çanta kullanımı da bizlerin sağlığını etkilemkte ve knaser başta olmak üzere bir çok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Nasıl ki sağlımız için günlük yaşamımızda plastik içerikli malzemelerden uzak durmaya çalışıyorsak içeriğinde herhangi bir kimyasal katkı maddesi olmayan doğal pamuk bez çanta kullanımına da dikkat etmemiz gerekir. 

Geniş kullanım alanına sahip olan organik bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskılı bez çanta, ofset baskılı bez çanta, dijital baskılı bez çanta, serigraf baskılı bez çanta , baskes kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüm kazanmasını sağlar. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde promosyon reklam materyalidir. 

Organik ve doğa dostu bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , elbise kılıfı, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş bez çanta ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Sıkı dokuması ve pamuksu yapısı ile üretimi gerçekleştirilen bez çantaların ebatları, müşterinin tercihine göre belirlenebilmektedir. Bu konuda standart ölçülerde üretim yapılabildiği gibi, müşteri istekleri de dikkate alınmakta ve istenilen ölçülerde bez çanta dikimi yapılabilmektedir.

Baskısız bez çanta boyama hobi promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır.

Detaylar için lütfen bize ulaşınız. Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img