TELA ÇANTA - ÇİLOĞLU

baskili-bez-canta-1
baskili-bez-canta-2
baskili-bez-canta-3

Tela Çanta - ÇiloğluGeri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100 gr tela nonwoven kumaş 
  • Tela çanta eni 39 cm yüksekliği 39 cm 
  • Tela çanta körüğü 9 cm 
  • Tela çanta biye ve sapları kırmızı 
  • Tela çanta biyeli ve dikişli 
  • Tela çanta baskısı  CMKY Ofset baskı 
  • Tela çanta dikimi ve üretim adeti minimum 500 adet olarak başlamaktadır.

TELA ÇANTA

İstanbul'da bulunan üretim atölyemizde siz değerli müşterilerimizin beğeni ve talepleri doğrultusunda üretimini yaptığımız bez çantaların ham maddesi pamuktur ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak  ve insan hayatının da kaliteleşmesinde büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çanta insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.
Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çanta kullanım alışkanlığı kazanmak   insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı bir çok  ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. Halihazırda ülkemizde alışverişlerde kullanılan naylon poşetler ücretli hale gelmiş ve bez alışveriş çantası kullanımı giderek artmaya başlamıştır.

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskılı bez çanta imalatında Emprime baskı çanta, ofset baskı çanta, digital baskı çanta, serigraf baskı teknikleri kullanılarak bez çanta reklamınız daha görünür hale getirmektedir.  Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı bez çanta üzerinde daha dikkat çekici bir görünüme büründürebilirsiniz. 
Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çanta konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir.

Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çanta , ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. Baskısız boyanabilir bez çanta seçeneğiyle de dilerseniz kumaş boyaları ile çantanıza dileğiniz görseli kendiniz yapabilirsiniz. 

Bez çanta  fiyatları ve bez çanta modelleri detay ve siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img