BEZ ÇANTA - SİYAH BASKILI

baskili-bez-canta-1
baskili-bez-canta-3
baskili-bez-canta-2

Bez Çanta - Siyah BaskılıGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı Siyah Gabardin
  • Bez çanta eni 37  cm yüksekliği  41 cm 
  • Bez çanta körüksüz
  • Bez çanta uzun omuz askılı 70 cm
  • Bez çanta baskısı ön arka emprime baskılı
  • Bez çanta dikimi  minimum 100 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

BEZ ÇANTA

İmalatını yaptığımız doğa dostu olan bez çanta çeşitlerimizin  ham maddesi pamuktur ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek hayatımızın kaliteleşmesinde ve gelecek nesillere daha iyi yaşanabilir bir dünya bırakmak açısından  büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir. Plastik katkılı malzemeleri kullanmak insan sağlığını ne kadar tehdit ediyorsa aynı şeklide plastik içerikli bez çanta kullanımı da bizlerin sağlığını etkilemkte ve knaser başta olmak üzere bir çok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Nasıl ki sağlımız için günlük yaşamımızda plastik içerikli malzemelerden uzak durmaya çalışıyorsak içeriğinde herhangi bir kimyasal katkı maddesi olmayan doğal pamuk bez çanta kullanımına da dikkat etmemiz gerekir. 

Sıkı dokuması ve pamuksu yapısı ile üretimi gerçekleştirilen bez çantaların ebatları, müşterinin tercihine göre belirlenebilmektedir. Bu konuda standart ölçülerde üretim yapılabildiği gibi, müşteri istekleri de dikkate alınmakta ve istenilen ölçülerde bez çanta dikimi yapılabilmektedir.

Geniş kullanım alanına sahip olan bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır.Bizlerde bez çantaya yönelerek doğaya büyük bir katkıda bulunabiliriz.

Dikimini yaptığımız bez çanta çeşitleri; bez çanta , ham bez çanta , promosyon çanta , elbise kılıfı (gamboç ) , jüt çanta , lamineli çanta , ultrasonik çanta 

Doğa dostu bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.

Diğer tüm bez çanta fiyatları ve çantalarımız hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img