BASKILI BEZ ÇANTA

BASKILI-RİPS-ÇANTA-3
BASKILI-RİPS-ÇANTA-4
baskılı rips çanta
BASKILI-RİPS-ÇANTA-5
BASKILI-RİPS-ÇANTA-5

Baskılı Bez ÇantaGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı 200 gr RİPS
  • Bez çanta %100 Pamuk 
  • Bez çanta eni 37 cm yüksekliği 42 cm x 8 cm Çımalı Model
  • Bez çanta sapları omuz askılı 70 cm
  • Bez çanta baskısı tek taraf CMKY ofset
  • Bez çantaminumum üretim adedi 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.                                                                                                                                             

HAM BEZ ÇANTA

  Doğa dostu olan ham bez çanta çeşitlerimiz %100 Organik ve pamuklu kumaşlardan baskılı yahut baskısız olarak üretilmektedir. Ham bez çanta, ham  kumaştan üretilip 140 gr,200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr olarak kullanım alanını ve müşteri talebine göre dikilmektedir. Kumaş özellikleri rips, gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çanta üzerine  emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  
25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 
  Ham bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çantaham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , elbise kılıfı (kamboç), bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. 

Diğer tüm bez çanta çeşitleri ,fiyatları ile bez çanta siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img