BEZ ÇANTA - KANVAS HALAT SAPLI

baskili-rips-canta-3
rips çanta baskılı-ön
rips çanta baskılı-arka
rips çanta baskılı-yatay
BASKILI-RİPS-ÇANTA-5

Bez Çanta - Kanvas Halat Saplı Geri Dön

  • Ham bez çanta kumaşı 320 gr kanvas kumaş  
  • Ham bez çanta %100 Pamuk 
  • Ham bez çanta eni 50 cm yüksekliği 40 cm  alttan 10 cm körüklü
  • Ham bez çanta sapları ham renk halat ipli
  • Ham bez çanta sap yerleri 2 adet metal kuş gözlü
  • Ham bez çanta baskısız 
  • Ham bez çanta üretim adeti minimum 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.  
  •                                                                                                                                             

HAM BEZ ÇANTA

Doğa dostu olan ham bez çanta çeşitlerimiz  %100 Organik ve pamuktur. Ham bez kumaştan üretilip çanta imalatında kullanılan kumaşlarımızı 140 gr, 200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr dır. Kumaş özellikleri Rips, Gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çantaya emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  


Bez çanta imaltında kullanılmış olan kmaşlarımız tamamı 25 ve 30 derecede tersten yıkanabilir  ve ütülenebilir. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatımızın bir çok alanında kullanım yeri bulmaktadır özellikle son yıllarda  fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez bir promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır .


Bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilir, reklamınızı her yere zahmetsizce ve süreklilik arz edecek şeklide taşıyabilirsiniz. Bez çanta, ham bez çanta,  tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazesiyle bez çanta sektöründe har daim hizmetinizdeyiz. 

Diğer tüm bez çanta çeşitleri , fiyatları ile bez çanta siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img