BASKILI BEZ ÇANTA - ÇIMALI

baskili-rips-canta-3
rips çanta baskılı-ön
rips çanta baskılı-arka
rips çanta baskılı-yatay
BASKILI-RİPS-ÇANTA-5

Baskılı Bez Çanta - ÇımalıGeri Dön

  • Ham bez çanta kumaşı 200 gr RİPS
  • Ham bez çanta %100 Pamuk 
  • Ham bez çanta eni 37 cm yüksekliği 42 cm x 8 cm Çımalı Model
  • Ham bez çanta sapları omuz askılı 70 cm
  • Ham bez çanta baskısı tek taraf CMKY ofset
  • Ham bez çanta minumum üretim adedi 500 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve üzeri olarak  devam eder.                                                                                                                                             

HAM BEZ ÇANTA

Doğa dostu olan ham bez çanta çeşitlerimiz %100 Organik ve pamuklu kumaşlardan baskılı yahut baskısız olarak üretilmektedir. Ham bez çanta, ham  kumaştan üretilip 140 gr,200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr olarak kullanım alanı ve müşteri talebine göre dikilmektedir. Kumaş özellikleri rips, gabardin, Amerikan kanvastır. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılabilmektedir. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez çanta üzerine  emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak çantalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir.  


25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Ham bez çanta hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile günlük hayatın, fuarların, konferansların, açılışların, panellerin, seminerlerin ve alışverişlerin vazgeçilmez promosyon ürünüdür. 

İmaltını yaptıracağınız ham bez çanta ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Bez çantaham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , elbise kılıfı (kamboç), bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi birbirinden farklı model ve zengin çeşitliliği ve kalitesi ile bez çanta  sektöründe her daim hizmetinizdeyiz. 

Diğer tüm bez çanta çeşitleri , fiyatları ile bez çanta siparişleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

img