BASKILI BEZ ÇANTA - COMMİTTED

ham-bez-canta-mango1
ham-bez-canta-mango-2
ham-bez-canta-mango-3

Baskılı Bez Çanta - CommittedGeri Dön

  • Bez çanta kumaşı beyaz gabardin
  • Bez çanta eni 35  cm yüksekliği 40 cm 
  • Bez çanta körüksüz
  • Bez çanta sapları uzun omuz askılı 
  • Bez çanta baskısı Ön arka tek renk Emprime Baskılı
  • Bez çanta dikimi  minimum 50 adet olarak başlar 1000, 5000, 10.000 adet ve  üzeri olarak devam eder.

BEZ ÇANTA

Türkiye'nin en büyük bez çanta imalatçılarından biri olan Metehan Bez Çanta kalitesi ile üretilen bez çanta çeşitlerimiz doğaya tamamen dost ve  ham maddesi pamuktur. Ayrıca tüm bez çanta çeşitlerimiz %100 yerli ve geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Doğa dostu ürünleri kullanmak,  geri dönüşüme önem vermek insan hayatının da kaliteleşmesinde büyük rol oynar. Su bazlı ve geleneksel kök boya ile işlenen bez çantalar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal içermediği için kullanımının yaygınlaşması önemlidir.

Doğal kaynakların hızla yok olduğu günümüzde plastik poşetler yerine bez çantalara yönelmek, hızla kirlenen ve atıklar yüzünden her yıl onbinlerce canlının yaşam koşullarını ve sağlığını olumsuz etkileyen şartlar da , insanlık için hiçte küçümsenmeyecek bir adımdır. Kullanımı binlerce ülkede yasaklanan plastik torbalar sayesinde çevre kirliliği önemli bir oranda azalmıştır. Ülkemizde de bez çanta kullanımı özellikle alışveriş bez çantası şeklinde kullanıma başlanmış başlanmıştır ve bez çanta kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır.

Geniş kullanım alanına sahip olan Organik bez çantalar, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan bez çantalar baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskı seçenekleri olarak emprime baskı, ofset baskı, dıgıtal baskı, serigraf baskı Baskes kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan bez çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir. 

Doğa dostu bez çanta aynı zamanda promosyon çanta olarak da kullanılabilen  ürünler ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz. Baskısız bez çanta boyama ve hobi içinde oldukça fazla kullanılmaktadır.

Ham Bez çanta, ham bez çanta, tela çanta, promosyon çanta , ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta,gamboç ve elbise kılıfı, bez ayakkabı torbası ve ham bez kese gibi geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Detaylar için lütfen bize ulaşınız. Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

E-Posta: info@bezcantametehan.com

img