TELA ÇANTA - ALASKA TARTİLLA

bez-canta-alaska-tartilla-1
bez-canta-alaska-tartilla-3
bez-canta-alaska-tartilla-2

Tela Çanta - Alaska Tartilla Geri Dön

  • Tela çanta kumaşı 100gr beyaz nonwoven tela kumaş
  • Tela çanta en 50 cm Yükseklik 39 cm Körük 10 cm  
  • Tela çanta biye ve sapları beyaz tela 
  • Tela çanta biyeli ve dikişli 
  • Tela çanta baskısı CMKY ofset baskı
  • Tela çanta üretim adeti minimum 500 adetten başlamaktadır.

TELA ÇANTA

Doğa dostu ve geri dönüşüme uygun olarak üretilen bez çanta ve tela bez çantaların  ham maddesi pamuktur. Kİmyasal içerikler kullanılmadan üretilen bez çanta sağlığınız için risk teşkil etmez.

Geniş kullanım alanına sahip olan tela bez çanta, promosyon sektörünün de vazgeçilmezlerindendir. Değişik modellerde, ebatlar ve renklerde üretimi yapılan tela bez çanta baskı seçenekleri ile daha da hareketli bir hale getirilebilir. Baskılı bez çanta üzerine; emprime baskı, ofset baskı, dijital baskı, serigraf baskı  teknikleri olarak kullanılmaktadır. Uzun ve kısa sap seçeneği bulunan tela  çantalara renkli dikiş iplikleri, küçük cepler, çeşitli aksesuarlar eklenerek reklamlarınızı ve sloganlarınızı daha dikkat çekici bir görünüme büründürür. Ülkemizde naylon alışveriş poşet ve torbalarının ücretli olması hem doğayı korumaya yönelik bir adım hem de geri dönüşümü mümkün bez alışveriş çantası kullanımın oranını da büyük ölçüde arttırmıştır. Tela çanta  aynı zamanda katlanabilir bez çanta olduğunda rahatlıkla her yerde taşıyabilirsiniz.

Uzun ömürlü ve kullanışlı olan tela çantalar konferansların, seminerlerin, açılışların, panellerin ve fuarların en gözde reklam materyalidir.  Tela çanta üzerine firmanızın logosunu bastırarak  promosyon çanta olarak kullanarak reklamınızı her yerde görünür yapabilirsiniz.
Doğa dostu tela bez çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.  Tela çanta, bez çanta, ham bez çanta, baskılı bez çanta, baskısız bez çanta, promosyon çanta, ipli bez sırt çantası, laminasyonlu çanta , kanvas çanta, gabardin, bez kese, büzgülü sırt çantası, plaj çantası, bez ayakkabı torbası ve toptan bez çanta  gibi uygun fiyat ve kaliteli modelleri ve geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Tela çanta fiyatları ve siparişleriniz  için lütfen bize ulaşınız.

Hemen Arayın: 0(212) 508 44 32

 

img